Tere tulemast Thamme Gastrosse!  

Thamme Gastro asub Tallinna kesklinnas aadressil Narva mnt 36. Nimi Thamm pärineb selle hoone arhitektilt ja esimeselt omanikult. Thamm ehitas selle maja oma perele. Nikolai Thamm ja ta poeg Nikolai Thamm noorem olid Tallinna peaarhitektid kahe põlvkonna jooksul.

Meil on mugav asukoht, südalinn ja vanalinn on jalutuskäigu kaugusel.

Parkimine, maja taga, klientidele tasuta


Avatud

E-N 10.30-21.00

R 10.30-23.00

L 12.00-23.00

P 12.00-20.00

Lõunapakkumised E - R
 10.30 - 16.00


Ribisid ja lõhet valmistame BBQ ahjus. Thamme burger valmib meil kuumal söegrillil. Veisepõsk on nii pehme, et söömiseks piisab vaid kahvlist.

 

Ideaalne koht bankettide, koosolekute ja pidude pidamiseks. Suur saal mahutab korraga kuni 50 inimest ja jääb ruumi ka bändile. Väiksemate koosolekute pidamiseks on meil eraldi saal kuni 20 inimesele. 

Kohapeal saab nautida vaadi Thamme Blondi mis on puuviljane kuldne Belgia ale tüüpi õlu, mis on magusalt mahe ja kergelt vürtsist küpsete puuviljade aroomiga, mille buketis on tunda ka melonit, banaani, tsitruselisi, sõstart ja pisut pärmi. Järelmaitse on pehme, kergelt hapukas ja puuviljane. Õlu on filtreerimata, omades seetõttu pärmist alatooni ja hägu.

Thamme Tummine on punakaspruun, kreemjas, pisut shokolaadise ja kerge puuvijalise maitsebuketiga õlu. Valmistamisel kasutatud nelja erinevat linast, mis on naudinguline elamus nii algajale, kui ka gurmaanist õllesõbrale.

UA-214071863-1